Sæt PLASSER, metal og støbemasse, 20. århundrede.

154819. Sæt PLASSER, metal og støbemasse, 20. århundrede.

Højde 18 - 31 cm.

Slitage, skader, laktab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 18 - 31 cm.

Slitage, skader, laktab.

Antal besøg: 700