INGA GRUBBSTRÖM. "Studio interiør", olie på lærred, monogram signeret.

15451. INGA GRUBBSTRÖM. "Studio interiør", olie på lærred, monogram signeret.

65 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

65 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.033