JOHAN BOSTRÖM. Olie på lærred.

1544232. JOHAN BOSTRÖM. Olie på lærred.

Skærgårdslandskab signeret og dateret 1914, 32x58 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 381