LOFTSLYS, gotisk stil, 18/1900-tallet.

154400. LOFTSLYS, gotisk stil, 18/1900-tallet.

Med dekoration af hellige billedscener Højde ca. 38 cm.

Slitage og skader, en bundplade mangler, formentlig senere maling.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.481