SPISEBORD, engelsk stil, 20. århundrede.

153594. SPISEBORD, engelsk stil, 20. århundrede.

Længde 136, bredde 76, højde 76,5, total længde inkl indsats 167 cm.

Slitage og ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser, mærker.

Antal besøg: 621