SOFFBORD, "Nimbus", Jean Huber, Tingströms Bra Bohag.

153563. SOFFBORD, "Nimbus", Jean Huber, Tingströms Bra Bohag.

Længde 120, bredde 52, højde 52 cm.

Slitage og ridser, forbrændinger, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.033