ØRERING LÆNESTOL, rokoko stil, 20. århundrede.

153560. ØRERING LÆNESTOL, rokoko stil, 20. århundrede.

Udskåret indretning.

Stor slitage og skader, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Udskåret indretning.

Antal besøg: 563