Kommode, omkring århundredeskiftet 1900.

153346. Kommode, omkring århundredeskiftet 1900.

Højde 93, længde 82, bredde 44 cm.

Stort slid. Ridser, mærker, revner, malingstab. Senere maleri. Finer skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 631