CUP, sølv, Erik Lemon, Uppsala, 1785. Vægt 88 g.

15327. CUP, sølv, Erik Lemon, Uppsala, 1785. Vægt 88 g.

Kegleform med graveret dekoration og monogram. Højde 9 cm.

Slitage, ridser, buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, buler.

Antal besøg: 1.539