BORD MED KASSE, omkring århundredeskiftet 1900.

152870. BORD MED KASSE, omkring århundredeskiftet 1900.

Inddeling i en kasse. Længde ca 60,5 bredde 45 højde ca 72,5 cm.

Slitage, skader, reparationer, pletter.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 546