SALGSKAB, barokstil, eg, 20. århundrede.

15252. SALGSKAB, barokstil, eg, 20. århundrede.

Rigt skåret dekoration, nøgle fås, længde 171, bredde 50, højde 144 cm.

Slitage, mindre skader, dekorative elementer løse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 806