FEDT, KERAMIK, Zsolnay Pecs Ungarn.

151956. FEDT, KERAMIK, Zsolnay Pecs Ungarn.

Fisk og skaldyr indretning.
Diameter ca 17 cm.

Brugsslitage, krakeleringer, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fisk og skaldyr indretning.
Diameter ca 17 cm.

Antal besøg: 1.032