HALSKÆDE, sterlingsølv, Tiffany & Co, 1900-/2000-tallet.

15191. HALSKÆDE, sterlingsølv, Tiffany & Co, 1900-/2000-tallet.

Hjerteformet vedhæng stemplet Tiffany & Co 925.
Længde ca 43 cm.
Original æske medfølger.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 43 cm.
Original æske medfølger.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 3.711