SKAB med vitrine, Art Nouveau, 20. århundrede.

15136. SKAB med vitrine, Art Nouveau, 20. århundrede.

Længde 80, bredde 46, højde 215 cm.

Nøgle mangler. Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle mangler. Have på.

Antal besøg: 548