SERVERINGSVOGN, med marquetry indretning, art deco, 20. århundrede.

151329. SERVERINGSVOGN, med marquetry indretning, art deco, 20. århundrede.

Længde 71, bredde 42, højde 63,5 cm.

Slitage, ridser, laktab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, laktab.

Antal besøg: 826