Et par neonblå apatit ørestikker i sølv.
Disse ørestikker er sølv (stemplet "925").
Hver ørestikker i dette par er sat med en ovalskåret neonblå apatit ædelsten i 4 kløer.
Neon apatit ædelstene måler hver ca. 6 x 4½ mm.
Samlet vægt: 1,3 gram.
Som ny/god.