BLÅ APATIT STØTTER.

BLÅ APATIT STØTTER.
1510638. BLÅ APATIT STØTTER.

Et par neonblå apatit ørestikker i sølv.

Disse ørestikker er sølv (stemplet "925").

Hver ørestikker i dette par er sat med en ovalskåret neonblå apatit ædelsten i 4 kløer.

Neon apatit ædelstene måler hver ca. 6 x 4½ mm.

Samlet vægt: 1,3 gram.

Som ny/god.

Få foretaget en gratis vurdering!
1510638. BLÅ APATIT STØTTER.

Samlet vægt: 1,3 gram.

Som ny/god.

Antal besøg: 455