SHOWCASE, design Børge Mogensen for AB Karl Andersson & sønner, 20. århundrede.

150982. SHOWCASE, design Børge Mogensen for AB Karl Andersson & sønner, 20. århundrede.

Mærket, længde 135, bredde 36, højde 206 cm.

Slitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mindre ridser.

Antal besøg: 1.235