DESK, "Nya Guldheden" Carl Malmsten, Åfors möbelfabriker AB.

150915. DESK, "Nya Guldheden" Carl Malmsten, Åfors möbelfabriker AB.

Med tre skuffer i kanten. Længde 120, bredde 60, højde 75 cm.

Slitage, solbleget skive, taperester, ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 2.132