PIEDESTALER, 2 stk, med stenplader, 1900-tallet.

150680. PIEDESTALER, 2 stk, med stenplader, 1900-tallet.

Højde 37/65 cm.

Slitage, ridser, mærker. Mindre dekorative skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 37/65 cm.

Antal besøg: 605