GRETA LILJEBLAD. "Efterårsskov", olie på lærred, signeret.

15043. GRETA LILJEBLAD. "Efterårsskov", olie på lærred, signeret.

64 x 81 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

64 x 81 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.876