TE-SÆT, TRE DELE.

TE-SÆT, TRE DELE.
1504155. TE-SÆT, TRE DELE.

Sølv og sortfarvet træ, stemplet Sheffield 1893, tekande længde 21 cm, vægt 719 gram.

Brugsslitage, håndtag med revne.

Få foretaget en gratis vurdering!
1504155. TE-SÆT, TRE DELE.

Antal besøg: 449