VÆGPENDUL, Junghans, ny renæssance.

1496537. VÆGPENDUL, Junghans, ny renæssance.

Vægpendul med urværk Junghans, fossral med drejet og skåret dekoration Højde 102, længde 37,5 cm.

Med reparation på den øverste kam, masketunge, Overfladeslitage, ikke helt gået igennem.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 639