Skål, blågrøn glasmasse, uskilt.
Skålvase, klasse glasmasse med brugskant, dekor va bobler, osign.
Flaske, bruntonet, dekoration af bobler, ossign.
Vase, blå, mærket CEB Björkshult.
Vase, grøn, usigneret.
Vase, klasseglas med grøn dekoration, ossign.
Vase, gråblå, usigneret.
Vase, klasseglas, osign.
Skål med hank, blå, Eda.
Højde 12 - 31 cm.
Have på. Rapport. Enkelt Kantstødt.