DESK, med rulleklap, første halvdel af det 20. århundrede.

14937. DESK, med rulleklap, første halvdel af det 20. århundrede.

Nøgle tilgængelig. Længde 167, bredde 100, højde 104 cm.

Slitage, ridser og skader. Skive mellem skuffer og kantbånd mangler. Der mangler en udtrækkelig disk.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.006