SØJLESKAB, et par, med stenplader, 20. århundrede.

148841. SØJLESKAB, et par, med stenplader, 20. århundrede.

Marmoreret. Diameter 44, højde 76 cm.

Slitage, ridser, en dør sidder fast.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.121