SPISEBANNE, eg, jugendstil, 20. århundrede.

14875. SPISEBANNE, eg, jugendstil, 20. århundrede.

Længde 154, bredde 59, højde 93 cm.

Have på. Mindre skader. Skive med fugtpletter. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 772