EMMA LÆNESTOL, 2 stk, HALMØBLER, rokoko stil, 20. århundrede.

14868. EMMA LÆNESTOL, 2 stk, HALMØBLER, rokoko stil, 20. århundrede.

Gul polstring. Hallmøblernes længde er 93 cm.

Slitage og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og skader.

Antal besøg: 572