SKABE, eg, Art Nouveau, 20. århundrede.

14867. SKABE, eg, Art Nouveau, 20. århundrede.

Intarsia indretning af bl.a. Venus og Minerva.
Længde 94, bredde 49,5, højde 192 cm.

Have på. Tørre revner. Mindre skader. Døre svære at lukke. Løs krone. En liste på siden mangler. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 758