HAVEGRUPPE, 3 dele, rattan, 1900-tallet.

148492. HAVEGRUPPE, 3 dele, rattan, 1900-tallet.

Sofa, længde 120 cm.
Lænestol.
Bordhøjde ca 58 cm.

Sofa med alvorlige skader.
Slitage, skader, laktab. Pude og evt glasplade mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sofa, længde 120 cm.
Lænestol.
Bordhøjde ca 58 cm.

Sofa med alvorlige skader.

Antal besøg: 731