YRJÖ EDELMANN. EFTER. POSTER, papir, 20. århundrede.

1484549. YRJÖ EDELMANN. EFTER. POSTER, papir, 20. århundrede.

højde 91 cm, bredde 68 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 91 cm, bredde 68 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Antal besøg: 688