SKÅL glas med sølvfatning, 20. århundrede.

147880. SKÅL glas med sølvfatning, 20. århundrede.

I form af en svane, svensk importfrimærke. Længde ca 13 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 617