TALAMPA, med perlemor, 20. århundrede.

146567. TALAMPA, med perlemor, 20. århundrede.

Diameter 27 cm.

Slitage, skader, løse dele medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 27 cm.

Antal besøg: 1.564