BORDLAMPER, 3 stk, 20. århundrede, Tiffany stil og GAB.

14645. BORDLAMPER, 3 stk, 20. århundrede, Tiffany stil og GAB.

To lamper i tiffany stil, højde 35,5 hhv. 40 cm, en lampe stemplet GAB 1932, højde 58 cm.

Slid, beskadigelse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid, beskadigelse.

Antal besøg: 1.175