Kommode, Nyrenæssance, slutningen af det 19. århundrede.

146413. Kommode, Nyrenæssance, slutningen af det 19. århundrede.

Længde 110, bredde 48, højde 92 cm.

Slitage, mindre skader, renoveret og suppleret.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 430