MODEL BILER, CORGI JUNIORS MILITÆR GAVESÆT i original æske.

146148. MODEL BILER, CORGI JUNIORS MILITÆR GAVESÆT i original æske.

Yderligere 16 militærenheder vil blive tilføjet, hovedsageligt HONG KONG.

Skader og slitage. Et originalt køretøj mangler i GAVESÆT. Alle dele i GAVESÆT meget god stand, men æsken er beskadiget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 623