LIDCOSA, sølv, svensk importfrimærke, 20. århundrede.

145890. LIDCOSA, sølv, svensk importfrimærke, 20. århundrede.

Højde ca 10 cm.

Vægt 208 gram.

Brugsslitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 10 cm.

Vægt 208 gram.

Brugsslitage, mindre ridser.

Antal besøg: 674