BENGT LANDIN. "Æggebæger", akvarel, sign.

14589. BENGT LANDIN. "Æggebæger", akvarel, sign.

Bladets størrelse er cirka 31 x 21 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bengt Landin (Født 1933)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bengt Landin (Født 1933)

Antal besøg: 677