VÆG POTOGEN LAMPE, 20. århundrede.

145658. VÆG POTOGEN LAMPE, 20. århundrede.

Højde ca 23 cm.

Kop mangler, slid, skader, reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 23 cm.

Antal besøg: 344