BERNDT WENNSTRÖM. "ATM", olie på lærred, monogram signeret.

14552. BERNDT WENNSTRÖM. "ATM", olie på lærred, monogram signeret.

46 x 38 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Berndt Wennström (Født 1945)

Få foretaget en gratis vurdering!

46 x 38 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Berndt Wennström (Født 1945)

Antal besøg: 2.371