Kommode, med sminkebordplade, 20. århundrede.

145349. Kommode, med sminkebordplade, 20. århundrede.

Længde 90, bredde 47, 72 cm.

Dele, der ikke oprindeligt er relateret, omfattende slitage, mærker, senere maling, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 90, bredde 47, 72 cm.

Antal besøg: 431