MAKEUP BORD, PALLE, LAMPEBORD, ROKOKOSTIL, 1900-tallet.

145249. MAKEUP BORD, PALLE, LAMPEBORD, ROKOKOSTIL, 1900-tallet.

Toiletbord mål: længde 126, bredde 43, højde 68,5 cm.

Slitage, ridser, revner.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, revner.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.230