HATEREYLDE, 1940'erne/50'erne.

1449224. HATEREYLDE, 1940'erne/50'erne.

Længde 120,5 cm.
Dybde ca 28 cm.

Slitage, ridser, stød, pletter. Krogene mangler delvist låseskruer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 120,5 cm.
Dybde ca 28 cm.

Antal besøg: 2.555