TEKOPPER MED FADE, 6 dele, "Smedning", Gefle, 20. århundrede.

144758. TEKOPPER MED FADE, 6 dele, "Smedning", Gefle, 20. århundrede.

6 kopper med underkopper.

Brugsslitage. Kantstødt, et fad og en kop med en fabrikationsfejl.

Få foretaget en gratis vurdering!

6 kopper med underkopper.

Antal besøg: 2.631