HARRY BOOSTRÖM. Blandede medier.

1443948. HARRY BOOSTRÖM. Blandede medier.

Abstrakt komposition. Signeret Booström. 32x20 cm.

Mindre Overfladeslitage. Glas mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 582