HARDY STRID. Epoxy emalje.

HARDY STRID. Epoxy emalje.
1443924. HARDY STRID. Epoxy emalje.

Begivenhed i landskab. Signeret og verso dateret 1983.
24x31 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Hardy Strid (1921–2012)

Få foretaget en gratis vurdering!

24x31 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Hardy Strid (1921–2012)

Antal besøg: 463