YNGVE GAMLIN. tryk, 6 stk, signeret og dateret.

144281. YNGVE GAMLIN. tryk, 6 stk, signeret og dateret.

Varierende motiver og dimensioner. Største bladstørrelse ca 70 x 50 cm.

Slitage, pletter, huller, håndteringsfolder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.538