BARSTOL, 4 stk, sorte sæder, stel i metal. 1900-tallet.

14421. BARSTOL, 4 stk, sorte sæder, stel i metal. 1900-tallet.

Højde justerbar.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde justerbar.

Slitage, ridser.

Antal besøg: 684