Sæt , 5 dele, inklusive skål og vase "Rialto" Rörstrand.

14385. Sæt , 5 dele, inklusive skål og vase "Rialto" Rörstrand.

Skål og vase med hank, "Rialto", Rörstrand. Skållængde 34, vasehøjde 29 cm.
Salt- og pebershakes, umærket, højde ca. 9 cm.
Figur, vikinge, keramik, Upsala-Ekeby 6074, højde ca. 10,5 cm.

Mindre slitage.
Salt og peber shakers med misfarvninger, salt shakers mangler kork.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 3.517