14377. PALL, plastic, Stacy Dukes "Efebino", Italien og LOFTSLAMPE, "Bumling", Ateljé Lyktan.
Taburet, plastik, orange, mærket Artemide Milano, Efebino, Stacy Dukes, Italien 214316. Højde ca 30 cm.
Loftslampe, metal, hvid, mærket Ateljé Lyktan, diameter ca. 25 cm.
Taburet med ridser, slid.
Loftslampe med mindre slid, mangler gitter.