DISPLAYSKAB, kolonistil, omkring år 1900.

14335. DISPLAYSKAB, kolonistil, omkring år 1900.

Bambusimitation og søgræs.
Nøgle tilgængelig.
Længde 105, bredde 49, højde 190 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bambusimitation og søgræs.
Nøgle tilgængelig.

Slitage, ridser.

Antal besøg: 1.480